Setul de scărițe racing CFMOTO pentru 250SR și 300SR este conceput pentru a oferi o experiență de pilotaj sportivă autentică, cu accent pe control, ergonomie și performanță.
Fabricate din aluminiu de calitate aeronautică, prelucrat CNC, scărițele oferă rezistență excelentă și un finisaj premium, rezistent la uzură.
Sistemul cu poziții multiple de reglaj permite ajustarea ergonomiei în funcție de stilul de riding, contribuind la o poziție mai agresivă și la îmbunătățirea controlului motocicletei.
Designul optimizat crește unghiul de înclinare în viraje, oferind mai multă încredere și stabilitate în utilizare sportivă.
Compatibil cu:
CFMOTO 250SR
CFMOTO 300SR
Ideal pentru cei care caută un set scărițe CFMOTO racing și ajustabil, pentru performanță și control maxim.
Material: aluminiu CNC
Culoare: gri
Completeaza formularul si te vom contacta!